PATRONAT MEDIALNY - ZASADY

Chcesz, aby Twój album zyskał popularność, żeby każdy mógł rozpoznać Twój zespół? Może twój album potrzebuje rozgłosu?  Chcesz, aby logo bloga power metal warrior zdobiło Twoją płytę?  Jeśli tak, to pierwszym krokiem do realizacji tego jest napisanie do mnie!

Jeśli to zrobicie, wtedy zamieszczę informację na stronie facebooka, ale nie tylko. Przede wszystkim na blogu zostanie umieszczona informacja o danym albumie, który by został objętym takim patronatem. No i oczywiście zostanie zamieszczona recenzja owej płyty zgodnie z ustalonym wcześniej terminem. Do realizacji tego zlecenia jest potrzebne dostarczenie krótkiej informacji o zespole, no i przynajmniej jednego fizycznego egzemplarza płyty, która ma być objęta patronatem. Jeżeli będzie większa liczba egzemplarzy to oczywiście zostanie przeprowadzony konkurs dla czytelników bloga. Jaką muzykę preferuję? Oczywiście heavy/power/thrash metal, progresywny metal czy też melodyjny death metal, choć nie mówię nie innym jakimś odmianom heavy metalu. Do tego też dochodzi muzyka rockowa, w tym przede wszystkim hard rock.


Gwarantuję informację o danym wydawnictwie, reklamę no i recenzję płyty. Zabrania się zmiany kolorystyki loga na inną niż istniejąca, rozciągania, ściągania i jakichkolwiek jego poprawek!


Zainteresowany by właśnie Twoja płyta została objętym patronatem strony power metal warrior? Napisz na :   guardian1989@wp.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza